Bir servisin gerçekleştirilmesi ne kadar sürer?

Standart servis süremiz 3 (üç) iş günüdür. Ancak servis süreleri tesislerimize teslim edildikten sonra talep etmek daha doğru sonuçlar verecektir.

Bireysel olarak ulaşıyorum ve cihazımı tesisinize getirmek istiyorum. Randevuya ihtiyacım var mı?

Hayır. Randevu alınması gerekli değildir; Sadece bilgi verebilirsiniz. Adresimizi ve açılış saatlerini iletişim bölümünde görebilirsiniz.

Cihazımı gönderebilir miyim?

Elbette, Türkiyede ki müşterilerimize hizmet vermekteyiz ve cihazınızın Türkiyede ki herhangi bir ilden kargolamasını yapabilirsiniz. Müşteriler tarafından teslim edilen siparişlerin, referans numarasını elde etmek için önce telefonla bilgi verilmesi gerekir; bu, siparişi geldiğinde siparişi tanımlamamıza yardımcı olmak içindir.

Cihazımı süreç boyunca takip edebilir miyim?

Güncelleme yapabilmeniz için, işlem sırasında e-posta ve kısa mesaj onayları göndereceğiz. Ayrıca,telefonla sürekli cihazınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cihazımı nasıl paketleyebilirim ?

Her zaman kutu içinde sağlam bir şekilde ve bol miktarda kabarcık koymayı öneriyoruz. Değerli elektronik eşyalarınızın toplu taşıma sırasında birden fazla kez ele alınacağından ötürü sağlam bir şekilde paketlendiğinden emin olun.

Ne tür bir garanti bekleyebilirim?

Tüm Laboratuvarlarımız tamir edilen cihazlar arızaya göre standart 3 ay garanti ile birlikte gelir.

Bilgisayar Şifreme ihtiyacınız var mı?

Evet var ! Cihazda bir şifre varsa, cihazın tüm işlevlerini test etme kabiliyetimizi engeller. Lütfen onarım için gönderdiğinizde şifrenizi cihazla birlikte sağlayın.

Garantim ve ödememin kanıtı olarak ne alırım?

Muhasebe departmanımız size faturanız ile bir e-posta gönderecektir. Ayrıca, veritabanımızdaki onarımınızın tüm detaylarına sahibiz.

Neden size güvenmeliyim?

Kurumsal elektronik teçhizatlar üzerine 10 yılı aşkın bir süredir sektörde yer almaktayız. Son yıllarda, tüketicilere para tasarrufu sağlayarak ve elektronik atıkları azaltarak çevreye ve tüketiciye yardımcı olmaya karar verdik.Ayrıca tüm tamirlerimiz birkaç kez test edilir ve en az 3 ay garanti ile gelir.

Herhangi bir veri / resim / iletişim vb. Bilgiler Kaybeder miyim?

Verilerinizi kasıtlı olarak silmeyeceğiz, ancak, cihaz bizim elimizde iken herhangi bir veri kaybından sorumlu tutulamayız, bu nedenle her zaman hizmet öncesi yedeklemenizi öneririz.

Değerlendirme hizmeti ne anlama geliyor?

Bu servis 3 sorunuzu cevaplayacaktır; Onarıma değer mi ? , ne kadara mal olacağı ve onarımın ne kadar süreceği.