Profesyonel Servis Hizmetlerimiz

Tüketici elektronik ekipman onarım programlarımız, mümkün olan en iyi müşteri deneyimini uygun bir fiyata sunmak için tasarlanmıştır. BilgisayarLAB’da sadece ürün veya hizmet satmıyoruz,müşterilerimize profesyonel çözümler satıyoruz. Tüm teknik onarım planlarımız, ürünün müşteri beklentilerini karşıladığından emin olmak için tam teşhisi, servisi ve titiz testleri içerir. Müşterinin ürünün mükemmel olmasını beklemediğini biliyoruz. Ancak, herkes bir servis sağlayıcının cihaz bozulduğunda arızaları hızlı bir şekilde onarmasını bekler. Tüketici elektronik onarım iş modelimiz bu prensibi esas almaktadır.

Hızlı, güvenilir ve tutarlı hizmet sunmak için, satış sonrası pazarında arıza trendleri için sürekli olarak izleriz. Belirlendikten sonra müşteri talebini karşılamak için verimli bir hizmet tedarik zinciri geliştiriyoruz. Parçaların ilgili envanteri, telefon desteği ve yetenekli mühendis ekipleri gibi kaynaklarımızı kullanarak, onarım aşamasını minimum aksama süresi ile sağlayabiliriz.

Notebook Tamiri

Anakart Tamiri

BGA Reballing

BIOS ve IO Programlama

Ekran Kartı Tamiri

Endüstriyel Kart Tamiri

iMac Tamiri

MacBook Tamiri

Ürününüz Hangi Aşamalardan Geçer ?

Teknik servise teslim edilen cihazlar detaylı olarak aşamalardan geçer. Size bütün testlerden geçmiş bir şekilde teslim edilir.

Cihazınızı kargoladıysanız yada teknik servis personeli ile yerinde servis hizmetinden yararlanarak aldırdıysanız. Her iki durumda da lütfen güvenli bir şekilde paketleyin ve irtibat bilgilerinizin doğru olduğunu teyid edin.
Cihazınız tesislerimize ulaştığında, mühendisler durum raporu ve değerlendirmesini yapacaklardır. Bu, cihazın içindeki veya dışındaki kusurları özetlemesinin yanı sıra bulunan tüm hataları da gösterir.
Bildirilenler dışında, daha fazla sorun bulmamız durumunda, size bilgi vereceğiz ve hizmet için bir teklif sunacağız. Alıntı genellikle metin mesajı ile gönderilir ve ekli bir PDF belgesi ile e-postayla gönderilir.
Tüm onaylar geldiğinde, sipariş, bir sonraki mevcut mühendisin gerekli tüm parça değiştirme ve onarımını gerçekleştirdiği servis için mühendislik departmanımıza aktarılır
BilgisayarLAB onarım merkezinde tamir edilen tüm cihazlar , her bir servis siparişinde garanti verdiğimiz için tesislerimizde tamamen çalışır durumda olduklarından emin olmak adına sıkı bir stres testine maruz kalırlar .
Siparişiniz tamamlandıktan ve ödendikten sonra, paketleme, işaretleme ve nakliye için hazır olur. Ayrıca kendimizde nakliye edebiliriz.Teslimat politikamız hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizi arayınız.

STRES TESTİ

Onardığımız her bir cihazın her işlevinin çalıştığını anlamak için kapsamlı bir stres testidir. Aynı zamanda yüksek performanslı bir ısıtma testide diyebiliriz, bu da cihazınızı uzun bir süre boyunca zorlar, çünkü aşırı zor koşullar altında bile mükemmel bir şekilde çalıştığından emin olmamızı sağlıyacaktır. Önyargıdan kaçınmak için bu ek kalite kontrol adımı, gerçek onarım sürecinde yer almayan özel personel tarafından yerine getirilir, bu yüzden tamamen tarafsızdır.

SERVİS GARANTİSİ

Onarımı yapılmış olan cihazınızın onarımdan sonra sorun yaşatmaya başladıysa, yapmanız gereken tek şey Garanti İnceleme Formu’nu doldurmak ve soruşturma için cihazınızı göndermektir. Onarımın maliyetini teşhis etmek ve karşılamaktan ya da orijinal tamir sırasında kullanılan kusurlu parçaları değiştirmekten memnuniyet duyarız. Standart garantimiz, başarıyla tamamladığımız her tamir servisi için geçerlidir.

MÜŞTERİ ONAYI

Herhangi bir işi yapmadan önce mutlaka onay alınıyoruz, yani cihazınızı tekrar çalışma düzenine döndürmek için harcayacağı tam tutarı bileceksiniz. Tekliflerimiz doğrudan telefonunuza metin mesajıyla veya e-postanıza resmi PDF belgeleriyle sağlanır. Bu nedenle, durumu değerlendirmek ve hizmete devam edip etmemek, yeni bir cihaza yatırım yapmak veya yedek parça geri dönüşümü için bize satmaya karar vermek tamamen sizin kararınız.