MacBook tamiri konusunda BilgisayarLAB ekibi olarak sizlere profesyonel ve kalıcı çözümler sunmaktayız. Tüm MacBook modellerinde meydana gelen arıza ve hasarlar, tespiti yapılarak kısa süre içinde Apple ürünlerinde deneyimli olan teknisyenlerimiz tarafından onarılmaktadır. Tüm MacBook cihazlarınızın tamiri güvenli onarım yöntemleri ve gelişmiş teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. 

MacBook alanında; anakart tamiri, ekran değişimi, batarya değişimi, sıvı teması onarımı, Trackpad onarımı, klavye onarımı, ses sistemi onarımı, USB girişi tamiri, kamera tamiri ve daha fazlası için BilgisayarLAB ekibinin tecrübesine ve birikimine tamamen güvenebilirsiniz.

Gerçekleştirdiğimiz MacBook Tamiri Hizmetleri

Tüm bileşenlerin anakart üzerinde bulunduğu MacBook bilgisayarlarda anakart tamiri, en hassas ve dikkatli bir şekilde yapılması gereken işlemdir. Macbook anakartı dahilindeki tüm bileşenler, uzman ekibimiz tarafından özenle tamir edilmektedir. Avrupa standartlarına uygun laboratuvarlarda mevcut olan gelişmiş teknolojileri standartlarımız ile cihazınıza herhangi bir zarar vermeden onarım gerçekleştirmekteyiz. 

MacBook Ekran Tamiri

MacBook bilgisayarlarda en önemli özelliklerden biri olan ekranlar, kalitesi ve görüntü çözünürlüğü bakımından diğer bilgisayarlardan kolayca ayrılabilmektedir. Video ve fotoğraf düzenlemek için profesyoneller tarafından sıkça tercih edilen MacBook ekranları, özel ekipmanlar ile değiştirilebilmektedir. Uzun ya da dikkatsiz kullanımlar sonucu MacBook ekranlarında meydana gelen kırılma, çatlama, çizik ya da çeşitli görüntü kesilme problemleri de ekibimiz tarafından tespit edilerek onarılmaktadır. 

MacBook’larda meydana gelen görüntü kesilme problemleri, ekran çipi nedeniyle de gerçekleşebilir. Bu nedenle ekran değiştirmeden de çeşitli onarımlar ile cihazınızın hasarı giderilebilmektedir. İşlemci ve ekran kartında bulunan macunun yenilenmesi ya da yeni çip uygulanması ile uygulanan işlem, laboratuvarlarımızda mevcut olan son teknoloji elektronik araçlarla kolayca yapılabilmektedir.

MacBook Sıvı Teması Onarımı

MacBook bilgisayarınıza sıvı teması gerçekleştiyse cihazınızı anında kapatarak fişten çıkarıp gücü kesmeniz gerekmektedir. Bilgisayara bağlı tüm kabloları ve sürücüleri çıkardıktan sonra cihazınızı ters çevirerek ve silerek bir süre beklenmelidir. 

Bu gibi durumlarda MacBook cihazlarının bataryasının çıkarılması en doğrusudur. Bu nedenle en kısa sürede profesyonel bir teknik servis ekibinden destek almanız oldukça önemlidir. BilgisayarLAB ekibimiz MacBook tamiri hizmeti ile sıvı teması problemlerini etkili bir şekilde çözüme kavuşturarak sizlere destek olmaktadır.

MacBook Klavye Tamiri

MacBook klavye arızalarının önüne geçilmesi için kullanıcılara klavye koruyucu kullanmalarını önermekteyiz. Ancak zamanla kullanımda meydana gelen klavye tuşu basmama ya da fazla basma durumunda, arıza tespit merkezimiz tarafından sorun teşhis edilmekte ve çeşitli çözümlere başvurulmaktadır. Klavye tamiri gerçekleştirilemediği durumlarda ise BilgisayarLAB olarak her türlü MacBook cihaza MacBook tamiri hizmeti adı altında orijinal ve uyumlu klavye sağlamaktayız. 

MacBook Trackpad Onarımı

MacBook ekranlarında bulunan öğeleri seçmek, taşımak ya da etkinleştirmek için kullanılan Trackpad, genellikle sıvı teması sonrasında bozulabilmektedir. MacBook tamiri hizmeti dahilinde Trackpad onarımı yapılabilmektedir; ancak onarımı mümkün olmayan hasarlar sonucunda Trackpad değişimi yapılması gerekmektedir.

MacBook Hoparlör Tamiri

BilgisayarLAB merkezinde tüm Apple MacBook modellerinin hoparlörleri tamir edilebilir ya da değiştirilebilir. MacBook bilgisayarlarda zamanla meydana gelen hoparlör cızırtısı, ses patlaması ya da ses kesintisi bir hoparlör tamiri işlemine gerek duyulduğunu göstermektedir. 

İlk olarak, yapılan hasar tespiti testlerimiz sonucunda asıl problem teşhis edilmekte ve onarım işlemlerine başlanmaktadır. Ancak hoparlörde bulunan arızalar onarım işlemleri ile de giderilemezse hoparlörün arızalı parçasının orijinali ile değiştirilmesi gerekmektedir. 

MacBook Kamera Tamiri

MacBook kamerası yedek parçası, kamera tamiri, kamera donanım ayarları ve parça teminatı firmamız tarafından cihazınızın ihtiyacı doğrultusunda yapılmaktadır. Daha hassas ve ince bir işçilik ile çalışılması gereken Apple MacBook ürünleri tamiri; BilgisayarLAB’ın tecrübeli, sektörde lider ekipleri ve ekipmanları ile güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Cihazınızın garanti süresi dolduysa ve hesaplı bir tamir hizmeti almak istiyorsanız BilgisayarLAB hizmetlerinden hiç düşünmeden yararlanabilirsiniz.

BilgisayarLAB Güvencesi ile Macbook Tamiri

Doğru fiyat politikamız ve yüksek teknoloji ürünü araçlarımızla en donanımlı bilgisayar tamir laboratuvarı olan BilgisayarLAB’da, MacBook tamiri için gerekli tüm çözümleri sunmaktayız. Tarafımıza ulaştırdığınız cihazlar mühendislerimiz tarafından oluşturulan durum raporu doğrultusunda dikkatle incelenerek değerlendirilmektedir. Sunulan durum raporu cihazın hem donanım hem de yazılım problemlerini belirterek tüm hataların tespit edilmesini sağlamaktadır. 

Bu şekilde cihaza hangi onarım işlemleri yapılacağı belirlenip uygulanacak hizmetler tarafınıza bildirilmektedir. Gelişen teknolojiyi sürekli olarak takip eden ve elektronik ekipman teknolojisini araştıran ekibimiz, tüm tamir işlemlerine tamamen yenilikçi ve teknik açıdan yaklaşmaktadır.

Sektörde lider firma olma yolunda, müşterilerimizin ne istediğini bilerek hareket etmekteyiz. Macbook tamiri hizmeti dışında aynı zamanda yine Apple ürünü olan ve onarım konusunda son derece titiz davranılması gereken iMac tamiri hizmeti de vermekteyiz. Ayrıca, tüm dizüstü ve masaüstü cihazlarınız için anakart tamiri, ekran kartı tamiri, Notebook donanım ve yazılım tamiri, BGA Reballing, endüstriyel kart tamiri, BIOS ve IO programlama hizmetleri de BilgisayarLAB ekibinin sağlamış olduğu hizmetler arasında bulunmaktadır. 

Arıza olduğunu düşündüğünüz cihazınızı tarafımıza ileterek hasar tespiti yaptırabilir ve bakım ya da onarım işlemleri talebinde bulunabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz servis garantisi de tamir işlemi ardından tekrarlayan sorunlar için bir güvence niteliği taşımaktadır. Sahip olduğumuz standart garanti, başarıyla tamamlamış olduğumuz tüm tamir servisleri için geçerlidir.

Neden BilgisayarLAB?
  • Tam donanımlı Lehimleme laboratuvarları bize en karmaşık onarımları yapmamızı sağlar.
  • MacBook parçalarını satan dünya çapında ki  tedarikçiler ile ilişkilerimizi sağlam tutarız.
  • Onarım yapılan bütün cihazlarda tam temizlik hizmeti ile her onarımda detaylı bakım yaparız.
  • Her MacBook cihazı onarımdan sonra  stres testine tabi tutulur, tüm hataları onarıldımı diye kontrol edilir.
  • Tamir yapılan her cihaz garanti etiketi sökülmemiş olması koşuluyla,  3 (üç ) ay Garantilidir.
  • Biz güncellemeler sağlamak için müşterilerilerimizin telefon ve e-postalarına düzenli olarak bilgi veririz.
  • Bizim MacBook tamir prosedürlerimiz ve kılavuzlarımız vardır.

Onarım bölümümüz uygun bir fiyata mümkün olan en iyi müşteri deneyimini sağlamak için tasarlanmıştır. Gelişmiş ekipman ve deneyimli mühendislik ekibi ile hızlı ve verimli bir şekilde sorunları tespit eder onarım yapılması için gerekli maliyetleri korurken süreçleri değerlendirmenizi sağlarız.