iMac’inizin tam olarak istediğiniz gibi çalışmasına yardımcı olabilmek adına BilgisayarLAB ekibi sizler için çeşitli hizmetler sunmaktadır. Eğitimli Apple teknisyenlerini de içeren uzman kadromuz hem bireyler hem de işletmeler için iMac tamiri hizmeti sunmaktadır.

Bu anlamda onarım, yenileme ya da yükseltme uygulamalarına ihtiyaç duymanız halinde teknik servis ekibimize rahatlıkla güvenebilirsiniz. Makul ve oldukça ekonomik fiyatlarla iMac tamiri işlemi yaptırabilirsiniz. 

BilgisayarLAB olarak iMac cihazınız için yalnızca yüksek kaliteli ve Apple onaylı parçalar kullanarak cihazınızın güvenliğini ve kalitesini garanti altına almaktayız. iMac için kırık iMac bilgisayar ekranı, iMac yenileme, bakım hizmeti, ses sorunları onarımı, veri kurtarma, virüs temizleme, su teması hasarları ve daha fazlası için tamir hizmeti vermekteyiz. 

iMac’inizde herhangi bir sorun olduğundan şüpheleniyorsanız cihazınızı hemen servis noktamıza getirerek ya da kargolayarak hasar tespiti yaptırabilirsiniz. Eğer cihazınızda bir problem olduğunu tespit edersek sorunun ne olduğunu ve sizlere ne gibi hizmetler sağlayabileceğimizi anında bildirmekteyiz.

En Sık Karşılaşılan iMac Arızaları ve Çözümlerimiz

iMac’lerde sıklıkla ihtiyaç duyulan ve en popüler hizmetlerden biri olan iMac ekran değiştirme hizmeti, BilgisayarLAB ekibinin uzman kadrosu tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. Apple bilgisayarların en ayırıcı özelliklerinden biri olan yüksek ekran kalitesi, kullanıcıların en çok tercih nedenlerinden biridir. Ancak iMac ekranları da her bilgisayar ekranı gibi çatlayabilir, hasar görebilir ya da kırılabilir. Cihazınız bu gibi problemlerle karşılaşırsa en kısa sürede en kaliteli parçaları temin ederek cihazınızı yeni bir form haline getirebilmekteyiz.

Aynı zamanda iMac’inizde performans artırma işlemleri yaptırmak ve düzenli bakım dahilinde cihazınızı daha uzun süre kullanmak istiyorsanız BilgisayarLAB ekibi olarak yine yanınızdayız. iMac’inizi mümkün olduğunca uzun süre kullanabilmeniz için iMac yenileme, yazılım yükseltme ya da sürücü değiştirme gibi işlemler kolaylıkla laboratuvarlarımızda gerçekleştirilmektedir. 

Ekran onarımı ve yükseltme hizmetlerinin yanı sıra iMac tamiri hizmetimiz, cihazda meydana gelen ses sorunlarını düzeltme çalışmalarını da içermektedir. Apple tarafından üretilmiş olan her iMac; oyun, müzik, film, video görüntülü arama ve daha fazlası için üstün kaliteyi amaçlayarak gelişmiş dahili hoparlörlere sahiptir. Eğer zamanla hoparlörlerden gelen sesin eskisi kadar yüksek kaliteli ses üretmediğini fark ederseniz ses sisteminde bir arıza meydana gelmiş olabilir. 

Hoparlör tamiri kolay bir işlem olmadığı için cihazınızı mutlaka işinde uzman ve Apple ürünleri ile alanında tecrübeli bir teknik ekibe ulaştırmanız gerekmekir. Bu nedenle sorunu daha da kötüleştirmemek adına hoparlörleri kendi başınıza değiştirmenizi kesinlikle önermemekteyiz. Cihazınızı BilgisayarLAB ekibine emanet ederek kısa sürede hem ekonomik hem de güvenilir bir iMac tamir hizmeti alabilirsiniz.

Eğer iMac’inizde siyah ya da mavi ekran sorunlarıyla karşılaşıyorsanız BilgisayarLAB ekibi olarak başlatma sorunlarını çözme konusunda gelişmiş bir birikim ve deneyime sahibiz. iMac’ler karmaşık ve oldukça teknik olabilse de önyükleme hataları yalnızca birkaç temel sorunla ilgili olabilmektedir. Sorun ne kadar zor olursa olsun, ekibimiz iMac’inizi siyah ya da mavi ekran sorunlarından kurtarabilir ve cihazınızı yeniden kullanıma hazır bir hale getirebilir.

Her bilgisayarın başına gelebildiği gibi iMac’lerde de su hasarı yaygın bir şekilde tarafımıza ulaştırılan problemlerden biridir. Sıvı teması, iMac’lerde hem elektriksel hem de fiziksel pek çok hasara neden olabilir ve bu da cihazınızın çalışmasını engeller. Bu nedenle acil bir şekilde iMac tamir hizmeti almanız gerekmektedir. Su dökülmesi sonucu meydana gelen klavye hasarı ya da dahili bir hasar, eğitimli Apple teknisyenlerimiz tarafından kalıcı bir şekilde onarılabilmektedir.

Nasıl Bir Çalışma Yöntemi İzliyoruz?

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti en temel misyonumuz olarak benimseyerek BilgisayarLAB ekibi olarak işimize tutkuyla bağlıyız. Bu nedenle hem bireysel hem de işletmeler için kullandığınız iMac bilgisayarlarınız için bir sorunuz ya da endişeniz varsa anında ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Bilgisayar teknolojisi alanında uzman kadromuz, tam eğitimli ve tecrübe sahibidir. Firmamız, bilgisayar sorunlarınızı çözmek ve iMac tamiri gerçekleştirmek için tüm gelişmiş teknolojik araçlara olan erişim imkânını bünyesinde barındırır. 

Tarafımıza ulaştırdığınız cihazı, uzman ekibimiz genel bir değerlendirmeye sokarak hasar tespiti yapmaktadır. Bu testler ve değerlendirmeler sonucu çıkarılan rapor ile uygulanacak onarım işlemleri ve servisler belirlenmektedir. Tüm bu süreç dahilinde teşhis edilen hasarlar ve uygulanacak olan prosedürler, tarafınıza anında bildirilmektedir. 

Yapılan onarım işlemi ardından tamir edilen cihaz, kalite testine sokularak mevcut hasarların giderilip giderilmediği kontrol edilmektedir. Yapılan tüm iMac tamiri işlemleri için servis garantisi sunmaktayız ve garantimiz, tamamlamış olduğumuz tüm tamir servisi hizmetleri için geçerli olmaktadır. 

Avrupa standartlarında teknik servis hizmeti sağlamakta olan profesyonel ekibimiz, masaüstü ve taşınabilir tüm cihazlarınız için 15 yıllık sektör tecrübesini kullanarak tam donanımlı bir teknik servis hizmeti sunmaktadır. Yüksek kalite kriterleri ile firmamızdan tamir ve bakım hizmetleri almak istiyorsanız hemen şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

iMac Tamiri Gerektiren Genel Sorunlar

  • Grafik sorunu,bozuk ve farklı renk hatası, siyah ekran, hiçbir görüntü gelmiyor/video
  • iMac yavaş çalışıyor, iMac Sürekli donuyor
  • Sabit Disk tıkırtı sesi
  • Kırık cam, cam çizik
  • Wi-Fi sinyali düşük ve kablosuz ağları bulamıyor
  • Mikrofon çalışmıyor, ses kayıt yapılamıyor
  • Bozuk ekran, ekran çizgileri, ekran renkleri dalgalı
    Yada bunlarında dışında herhangi bir arızanız için BilgisayarLAB’dan profesyonel bir destek alabilisiniz.

Onarım bölümümüz uygun bir fiyata mümkün olan en iyi müşteri deneyimini sağlamak için tasarlanmıştır. BilgisayarLAB’da sadece müşterilerilerimize çözüm veya yedek parça satmıyoruz profesyonel hizmet veriyoruz. Parça ve özel ekipmanda büyük bir stok oluştururken iMac tamirini en profesyonel yöntemlerle gerçekleştiriyoruz. Gelişmiş ekipman ve deneyimli mühendislik ekibi hızlı ve verimli bir şekilde sorunları tespit ve onarım yapılması için gerekli aşamaları tamamlar.Son kullanıcı için maliyetleri korurken süreçleri değerlendirmenizi sağlar.